anders.hettinger@gmail.com

Söker ni medlemskap, bryggplats eller övriga frågor tveka inte utan kontakta oss helst via ”Kontakta oss” knappen eller menyn.

Vi har i dag inget bemannat kansli. Besök oss även på Facebook, klicka här

Styrelsen 2018

Ordf  Hans Öhlund 070-577 96 56
hansohlund2@gmail.com

Vice ordf Fredrik Ferm 070-350 92 29
fredrik.ferm@trelleborg.com

Sekreterare  Stefan Olofsson 070-571 01 17
stefan.olofsson@evry.com

Kassör Dan Stenberg 070-627 04 97
dan.stenberg@home.se

Hamnkapten  Anders Hedqvist 070-318 41 80
anders@fuelinjection.se

Valberedning

Jan Nygren 070-224 34 86
jan.nygren@sparbankennord.se

Catarina Lidman 070-542 14 24
catarina.lidman@swedbank.se

Robert deVahl 070-398 91 30
viktoria.e@hotmail.com

Valberedning suppleant

Eija Aktell-Häman 070-602 42 12
eija.hamanaktell@skelleftea.se

Miljöombud

Lars Wedin 070 218 01 93
wedin_lars@hotmail.com

Ledamöter

Rikard Waldemark 070-214 06 26
rikard@waldemark.eu

Anders Häman  070-641 73 73
haman.resurs@hotmail.com

Stina Bjurman 070-633 89 29
stina.bjurman@skekraft.se

Ida Svensson 073-3766961
idasv@nordtrade.se

Suppleanter

Anders Lidman 070-105 31 32
anders.lidman.solvik@folkbildning.net

Kristina Löfstedt 070-268 79 30
kicki.lofstedt60@gmail.com

Kjell Carlén 070-513 92 42
vildofri@gmail.com

Revisorer

Anders Hettinger 070-674 06 90

anders.hettinger@gmail.com

Curt Axelsson 072-5398817

axelssoncurt@telia.com

Revisorsuppleant

Stellan Holmström 070-522 50 99

backhem@frostkage.nu