Söker ni medlemskap, bryggplats eller övriga frågor tveka inte utan kontakta oss helst via ”Kontakta oss” knappen eller menyn.

Vi har i dag inget bemannat kansli. Besök oss även på Facebook, klicka här

Styrelsen 2017

Ordf  Hans Öhlund 070-577 96 56
hansohlund2@gmail.com

Vice ordf  Peder Häggström 070-279 94 60
peder.haggstrom@vvs-konsulterna.se

Sekreterare  Stefan Olofsson 070-571 01 17
stefan.olofsson@evry.com

Kassör Leif Södermark 070-655 68 80
leif.sodermark@gmail.com

Hamnkapten  Anders Hedqvist 070-318 41 80
anders.hedqvist@boliden.com

Valberedning

Kristoffer Lundström 070-681 80 50
Christopher.Lundstrom@skellefteabil.se

Tage Staflund 070-570 23 03
tage.staflund@gmail.com

Benny Markussen 070-264 50 13
markussenbenny@gmail.com

Valberedning suppleant

Eija Aktell-Häman 070-602 42 12
eija.hamanaktell@skelleftea.se

Miljöombud

Lars Wedin 070 218 01 93
wedin_lars@hotmail.com

Ledamöter

Rikard Waldemark 070-214 06 26
rikard@waldemark.eu

Anders Häman  070-641 73 73
haman.resurs@hotmail.com

Fredrik Ferm 070-350 92 29
fredrik.ferm@trelleborg.com

Patrik Sundin 070-534 95 98
patriksundin@msn.com

Suppleanter

Anders Lidman 070-105 31 32
anders.lidman.solvik@folkbildning.net

Markus Eriksson 072-533 36 70
markus.eriksson3@peab.se

Gunnar Tellström  070-390 26 36
gunnar@glastjänst.nu

Revisorer

Stellan Holmström 070-522 50 99

backhem@frostkage.nu

Curt Levin  070-553 95 74
curtlevin@hotmail.com