Söker ni medlemskap, bryggplats eller övriga frågor tveka inte utan kontakta oss helst via ”Kontakta oss” knappen eller menyn.

Vi har i dag inget bemannat kansli. Besök oss även på Facebook, klicka här

Styrelsen 2018

Ordf  Hans Öhlund 070-577 96 56
hansohlund2@gmail.com

Vice ordf  Gunnar Tellström 070-390 26 36
gunnar@glastjänst.nu

Sekreterare  Stefan Olofsson 070-571 01 17
stefan.olofsson@evry.com

Kassör Leif Södermark 070-655 68 80
leif.sodermark@gmail.com

Hamnkapten  Anders Hedqvist 070-318 41 80
anders.hedqvist@boliden.com

Valberedning

Jan Nygren 070-224 34 86
jan.nygren@sparbankennord.se

Catarina Lidman 070-542 14 24
catarina.lidman@swedbank.se

Viktoria Sundin 070-333 97 79
viktoria.sundin@xxxx.com

Valberedning suppleant

Eija Aktell-Häman 070-602 42 12
eija.hamanaktell@skelleftea.se

Miljöombud

Lars Wedin 070 218 01 93
wedin_lars@hotmail.com

Ledamöter

Rikard Waldemark 070-214 06 26
rikard@waldemark.eu

Anders Häman  070-641 73 73
haman.resurs@hotmail.com

Fredrik Ferm 070-350 92 29
fredrik.ferm@trelleborg.com

Patrik Sundin 070-534 95 98
patriksundin@msn.com

Suppleanter

Anders Lidman 070-105 31 32
anders.lidman.solvik@folkbildning.net

Markus Eriksson 072-533 36 70
markus.eriksson3@peab.se

Per Bergqvist 070-348 90 93
par.bergqvist@tyrens.se

Revisorer

Curt Axelsson 070-624 91 83

 

Curt Levin  070-553 95 74

curtlevin@hotmail.com

Revisorsuppleant

Stellan Holmström 070-522 50 99

backhem@frostkage.nu